30 |  31 Ogólnopolska Akcja SPRZĄTANIE ŚWIATA...

20 września 2024r. nasza szkoła, jak co roku, przyłączyła się do Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. Hasło tegorocznej edycji to "NA STRAŻY CZYSTEJ ZIEMI. Od 1994 roku".

Wrzesień to niezmiennie od 1994 roku miesiąc polskiej edycji Akcji Sprzątania Świata, w której każdego roku biorą udział tysiące placówek oświatowych w każdym zakątku naszego kraju. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami odbyli praktyczną lekcję ekologii, pokazując jak wielu z nas zależy na tym, aby nasza najbliższa okolica była czysta i wolna od śmieci. Akcja nie tylko sprzyja ochronie środowiska, ale także integruje naszą szkolną społeczność!

!!!  Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają troszczyć się o naszą planetę, stojąc na straży czystej Ziemi  !!!

Poniedziałek  23.09.2024  ||    Dodały Anna F. i Marta W.