31 |  VI edycja Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą lekturki spod chmurki"...

W roku szkolnym 2024/2025 w trakcie zajęć świetlicowych uczniowie z Grupy III będą mogli uczestniczyć w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym ,,CZYTAM Z KLASĄ LEKTURKI SPOD CHMURKI”.

Edycja SZÓSTA tego projektu będzie pod hasłem ŚWIAT PEŁEN EMOCJI. Stanie się ona świetną zabawą, dzięki której, poprzez czytanie, uczniowie zgłębią tajemnice radzenia sobie z emocjami.

Głównymi celami projektu są: rozbudzanie u uczniów ciekawości literackiej, rozwijanie aktywności czytelniczej, doskonalenie czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania, pogłębianie wiedzy na temat radzenia sobie z emocjami oraz kształtowanie u uczniów postaw empatii i samoakceptacji.

Nauczycielem prowadzącym zajęcia będzie p. Marzena Sumara.

Wtorek  24.09.2024  ||    Dodała  Marzena S.