33 |  Różne aktywności podczas tygodnia "DBAMY O ZDROWIE" w Świetlicy Szkolnej...

Trzeci tydzień września upłynął w Świetlicy Szkolnej pod hasłem „DBAMY O ZDROWIE”.

Głównym celem zajęć była promocja zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania, a także zwrócenie uwagi na ogromną rolę aktywności fizycznej wśród dzieci.

We wszystkich grupach świetlicowych odbyły się zajęcia bogate w pogadanki, filmy edukacyjne, które uświadamiały jak ważna jest rola warzyw i owoców w codziennej diecie.

Dzieci miały również możliwość zapoznania się z piramidą żywienia oraz były aktywne fizycznie. Uczniowie brali udział w licznych zajęciach ruchowych w sali gimnastycznej i na świeżym powietrzu. Zdobytą wiedzę wykorzystały przy wykonaniu prac plastycznych.

!!!  Zajęcia uświadomiły uczniom, że zdrowie to najważniejsza wartość w życiu człowieka  !!!

Wtorek  24.09.2024  ||    Dodała  Barbara K.