36 |  POMOC POWODZIANOM - wrzesień 2024...

Społeczność naszej szkoły na prośbę pani Dyrektor przyłączyła się do Akcji Miejskiej „Pomoc Powodzianom” zorganizowanej w Sanoku.

Wszystkie klasy, panie Dyrektor, Pracownicy Obsługi oraz Nauczyciele zakupili i przynieśli do szkoły w wyznaczonym terminie produkty potrzebne powodzianom tj. mydło, płyn do mycia naczyń, chusteczki sanitarne, papier toaletowy oraz ręczniki papierowe. W produktach znalazły się również inne rzeczy tj. pasta do zębów, gąbki do mycia naczyń i ciała… Wszystkie te rzeczy w poniedziałkowy poranek 23 września, 2024 zostały skrzętnie spakowane w pudełka i worki za co serdecznie dziękuje obsłudze szkoły, pani Dyrektor oraz chętnym nauczycielom.

Wasze dobre serca są nieograniczone.

Następnie produkty zostały odebrane przez specjalny samochód z Urzędu Miasta i dostarczone powodzianom.

Akcję w szkole nadzorowało SKW i p. Gertruda Lubieniecka Jakiel.

Czwartek  26.09.2024  ||    Dodała  Gertruda L. J.