62 |  Wpływ mediów społecznościowych na nasze życie...

1 października klasa 6b, wraz z wychowawczynią p. Ewelina Krawiec oraz p. Dorotą Adamską  uczestniczyła w projekcie zorganizowanym przez Centrum Edukacji Filmowej – LEKCJA W KINIE. Tematem było ”Czy social media mogą być toksyczne”.

Podczas lekcji prowadzonej na sali kinowej przez zawodowego aktorka, dzieci mogły poznać mechanizmy jakimi rządzą się social media, dowiedzieć się co oznacza: catfishing, cyberbullying i multitasking, zrozumieć, jak działa bańka informacyjna i dlaczego social media nas w niej zamykają. Otrzymały również wskazówki co zrobić, żeby media społecznościowe nie wpływały negatywnie na nasze życie.

Uczniowie mieli możliwość wypowiadania się, aktywnie uczestniczyli w pokazie.

Po lekcji odbyła się projekcja filmu pod tytułem „Dancing Queen”, który poruszał ważne i uniwersalne tematy dla młodzieży, takie jak relacje rówieśnicze i rodzinne, samoakceptacja, przyjaźń, wiara we własne siły, rozwijanie swoich pasji.

!!!  Po projekcji filmu klasa z okazji „DNIA CHŁOPAKA” udała się na wycieczkę po Sanoku i małe co nieco  !!!

Czwartek  10.10.2024  ||    Dodała  Ewelina K.