KRONIKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. JANA PAWŁA II W SANOKU

90

292  |  MISTRZ Tabliczki Mnożenia w klasie 2b…

STRONA GŁÓWNA

W klasie 2b odbyły się Klasowe Mistrzostwa o tytuł „MISTRZA Tabliczki Mnożenia”. Wszyscy uczniowie zmierzyli się z zestawem zadań sprawdzających znajomość tabliczki mnożenia oraz szybkość liczenia.  Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, koncentracją i sportowym duchem rywalizacji.

Tytuł MISTRZA Tabliczki Mnożenia zdobyła Pola Kostur, która bezbłędnie rozwiązała wszystkie zadania w czasie krótszym niż 3 minuty! Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku! II miejsce ex aequo, z wynikiem 29 punktów, zajęły:

--- Lena Podolak,
--- Weronika Strzałka,
--- Rita Bochnak.

III miejsce ex aequo, z wynikiem 28 punktów, zdobyli:

--- Wiktor Paszkiewicz,
--- Bruno Dubis,
--- Nataniel Osękowski.

Dlaczego warto znać tabliczkę mnożenia? To prawdziwa SUPERMOC! Dzięki niej łatwiej liczyć pieniądze podczas zakupów, szybciej rozwiązywać zadania matematyczne, a nawet obliczyć, ile cukierków zmieści się w kilku paczkach. Kto dobrze zna tabliczkę mnożenia, ten oszczędza czas i może przeznaczyć go na zabawę! Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.

!!!  Życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do ćwiczenia matematycznych umiejętności
– bo mistrzowie nie rodzą się mistrzami, tylko ćwiczą, ćwiczą i jeszcze raz ćwiczą  !!!

   

Poniedziałek  15.06.2026  ||    Dodała  Agata S.