|
KRONIKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. JANA PAWŁA II W SANOKU |
|
| 90 | |
|
292 | MISTRZ Tabliczki Mnożenia w klasie 2b… |
STRONA GŁÓWNA |
|
|
|
|
W klasie 2b odbyły się Klasowe Mistrzostwa o tytuł „MISTRZA Tabliczki Mnożenia”. Wszyscy uczniowie zmierzyli się z zestawem zadań sprawdzających znajomość tabliczki mnożenia oraz szybkość liczenia. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, koncentracją i sportowym duchem rywalizacji. Tytuł MISTRZA Tabliczki Mnożenia zdobyła Pola Kostur, która bezbłędnie rozwiązała wszystkie zadania w czasie krótszym niż 3 minuty! Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku! II miejsce ex aequo, z wynikiem 29 punktów, zajęły:
---
Lena Podolak, III miejsce ex aequo, z wynikiem 28 punktów, zdobyli:
---
Wiktor Paszkiewicz, Dlaczego warto znać tabliczkę mnożenia? To prawdziwa SUPERMOC! Dzięki niej łatwiej liczyć pieniądze podczas zakupów, szybciej rozwiązywać zadania matematyczne, a nawet obliczyć, ile cukierków zmieści się w kilku paczkach. Kto dobrze zna tabliczkę mnożenia, ten oszczędza czas i może przeznaczyć go na zabawę! Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.
!!! Życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do ćwiczenia
matematycznych umiejętności
|
|
|
Poniedziałek
15.06.2026
||
|
|
|
|
|