KRONIKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. JANA PAWŁA II W SANOKU


5 | I Turniej DZIELNIC...

STRONA GŁÓWNA

Dnia 1 września, na sanockich Błoniach został rozegrany I Turniej Dzielnic. Do rywalizacji sportowej przystąpiły reprezentacje poszczególnych rejonów miasta: Posada, Olchowce, Wójtostwo, Błonie, Zatorze, Śródmieście, Dąbrówka. Drużyny składały się z 5 dzieci, które brały udział w akcji „Lato Podwórkowe” wraz z opiekunem oraz 5 osób starszych, wśród których znaleźli się uczniowie Naszej Szkoły: Patryk Sokołowski, Karol Dżugan, Kacper Pieprzak, Oliwier Cange i Franek Krokis. Opiekę nad uczniami sprawowała p. Kamila Mika. Do zgarnięcia w całej zabawie była spora nagroda pieniężna więc było o co walczyć.

Turniej składał się z 5 konkurencji: strzał na bramkę, rzut do celu, przejście po dmuchanych poduchach, pokonanie toru przeszkód oraz przeciąganiu liny.

Przez większą część rozgrywek plasowaliśmy się na 3 miejscu. Po torze przeszkód, który wypadł nam troszkę słabiej spadliśmy na 4 pozycję i o powrót na „pudło” walczyliśmy z ekipą z Posady. Niestety pomimo ogromnej woli walki nie udało nam się ich pokonać  i rywalizację zakończyliśmy na 4 miejscu. Nie mniej jednak zabawa była przednia i miło będziemy wspominać ten dzień.

!!!  Serdeczne podziękowania kierujemy do CHŁOPAKÓW Z KLASY 8,
którzy mimo iż był to jeden z ostatnich ich dni wakacji chętnie przyłączyli się do wspólnej zabawy  !!!

      Wtorek  4.09.2018  ||    Dodała:  p. Kamila M.