wortal www.sp6.sanok.prox.pl powstał 1 stycznia 2007 roku

38-500 SANOK, ul. Przemyska 80, tel. +48 13 4630996

 

AKTUALNOŚCI 

 

KRONIKA 

 

NASZA OFERTA 

 

NASZ PATRON 

 

SZKOŁA WSPÓŁPRACY 

 

TROCHĘ HISTORII 

 

KĄCIK RODZICA 

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA 

 

SPRAWDZIAN po 6 KL. 

 

SZKOŁA bez PRZEMOCY 

 

ODKRYWAMY TALENTY 

 

BIESIADA RODZINNA 

 

KADRA 

 

UCZNIOWIE 

 

KONKURSY 

 
 

FILMY 

 

BIBLIOTEKA oraz ICIM 

 

GAZETKA SZÓSTECZKA 

 

STS UKS "szóstka" 

 

ZESPÓŁ MARAKASY 

 

ZUCHY i HARCERZE 

 

DOKUMENTY 

 

HISTORIA WWW 

 

KONTAKT 

 


 
 
 

 
  Nowa strona 1

aktualności...

 
 
 108 | Zima w mieście 2015

 

Dnia 10 luty 2015 r. w ramach akcji "Zima w mieście", w godzinach 9:00 - 13:00 odbędą się zajęcia dla wszystkich harcerzy i zuchów oraz ich przyjaciół pod hasłem "Wędrówki po Sanoku".
Zbiórka organizacyjna jest o godzinie 9:00 pod Domem Harcerza na ul. Zielonej.
Planuje się spacer po Sanoku (ciekawe miejsca) oraz wizytę w cukierni "U Mnicha". Zakończenie zajęć około godziny 13:00 w Domu Harcerza. Wymagana jest pisemna zgoda na udział w zajęciach i numery telefonów kontaktowych rodziców. Zajęcia prowadzi Maria Kurkarewicz.
Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do aktywnego spędzenia czasu wolnego w czasie ferii.

   Środa 28.01.2015 ||    Dodała: Marylka
 107 | Zapisy uczniów do szkoły na rok szkolny 2015/2016

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku informuje,
że zapisy uczniów do klasy I rozpoczną się 16 lutego 2015r. i trwać będą do 31 marca 2015.
Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 14:00.

Przy zapisie dzieci należy okazać:
- dowód osobisty
- odpis aktu urodzenia /dzieci spoza obwodu/.

Obowiązek szkolny - klasa I

Dzieci urodzone od 01.07.2008r. do 31.12.2008r. /siedmiolatki/, które nie rozpoczęły spełniania obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2014/2015.

Dzieci urodzone w 2009r /sześciolatki/.
Spełnianie obowiązku szkolnego mogą rozpocząć również dzieci urodzone w 2010 /pięciolatki/, tylko na wniosek rodziców /opiekunów prawnych /, po uprzedniej decyzji PPP.
Pierwszeństwo przyjęcia mają dzieci z obwodu szkoły

Zapisy do oddziału przedszkolnego rozpoczną się 1 marca 2015r i trwać będą do 31 marca 2015r

Obowiązek przygotowania przedszkolnego - oddział przedszkolny Do oddziału przedszkolnego zapisujemy dzieci urodzone w 2010r. /pięciolatki/.
Szkoła zapewnia 5 godzin dziennie dzieciom z oddziałów przedszkolnych. Dzieci nie korzystają z opieki świetlicowej.

   Wtorek 27.01.2015 ||    Dodała: Barbara Z..
 106 | Komunikat

 

30.01.2015 o godz. 16.30 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas 0 - VI podsumowujące wyniki w nauce i zachowaniu w I półroczu.
Spotkania z wychowawcami poprzedzi ogólne spotkanie z dyrektorem i edukatorem CDN w Sanoku . Zostanie przeprowadzona pedagogizacja rodziców na temat: "Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki".

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców

   Poniedziałek 26.01.2015 ||    Dodała: Barbara Z..
 105 | Karnawał czas zacząć!

 

Zabawa choinkowa, która odbyła się 22.01.2015 r. była okazją do wyśmienitej imprezy, podczas której cała społeczność szkolna miała okazję się spotkać i razem świetnie bawić się. Do południa sala w Domu Strażaka w Olchowcach zapełniona była najmłodszymi dziećmi, a po południu przez starszaków.
Całą zabawę rozkręcił świetny zespół muzyczny Vox-Lay, grający najlepsze hity, przy których bawiły się dzieci, nauczyciele i rodzice, za co bardzo dziękujemy.
Na uczniów naszej szkoły czekało mnóstwo zabaw i konkursów, zwycięzcy otrzymali upominki. Dzieci mogły również liczyć na malowanie twarzy wedle życzenia, które spełniała p. J. Kurkarewicz i p. A. Sulikowska - Dejena.
Zabawa karnawałowa nie odbyłaby się również bez wybrania króla i królowej balu, którzy po burzliwych obradach jury, zostali ukoronowani.
Podczas balu odbyła się licytacja szmacianych laleczek. Zebrane pieniądze zasilą konto UNICEFu na szczepionki dla dzieci z Południowego Sudanu. W czasie trwania imprezy odwiedzili nas z-ca Burmistrza ds. Oświaty p. dr Piotr Uruski, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury Fizycznej i Promocji p. Irena Penar oraz Sekretarz Miasta Waldemar Och. Oprócz tego, że zaszczycili nas swoją obecnością, przygotowali dla dzieci upominki.
Stoły pełne słodkich smakołyków oraz pizza dla wszystkich uczniów, sponsorowana była przez firmę Mont -Inox , Gal-Pol, Piekarnię Jadczyszyn oraz Dar Las, za co serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy również Radzie Dzielnicy Olchowce, w szczególności p. Tadeuszowi Panek i p. Wojciechowi Piegdoniowi oraz Radzie Rodziców naszej szkoły za przygotowanie tak wspaniałego balu.

   Poniedziałek 26.01.2015 ||    Dodała: Sabina K.
 104 | Miejskie Zawody Tenisa Stołowego

 

21 stycznia w Szkole Podstawowej Nr 3 w Sanoku odbyły się Miejskie Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych. Nasza szkoła brała udział w tej rywalizacji zarówno chłopców jak i dziewcząt.
Katarzyna Biega i Julia Stasicka zajęły trzecie miejsce i awansowały do dalszej (powiatowej) rywalizacji, natomiast chłopcy (Krystian Gnap, Szymon Śmierz) uplasowali się na czwartym miejscu i niestety nie udało im się dostać do kolejnego etapu.

   Czwartek 22.01.2015 ||    Dodała:
 103 | AUKCJA SZMACIANYCH LALECZEK

 

22 stycznia (czwartek) 2015r. w Domu Strażaka w Olchowcach (na zabawie choinkowej) odbedzie się aukcja laleczek charytatywnych.
Cena wywoławcza lalki to 10zł
(10zł to koszt jednej szczepionki, która może uratować życie dziecka w Sudanie Południowym) Dołącz do akcji. Ty też możesz uratować komuś życie
Zebrane środki zostaną przekazane na konto UNICEF

   Poniedziałek 19.01.2015 ||    Dodała: Pelagia B.
 102 | Dokarmianie ptaków

 

Klasa 0 ,,b" wraz z ich wychowawczynią p. Kurasik Sabiną, dnia 8.01.2015 r. wzięła udział w małej, ale jakże ważnej misji.
Po zapoznaniu się z tematyką i ogromną rolą dokarmiania ptaków zimą, oraz zapoznaniu się z wyglądem i funkcją karmnika, dzieci przygotowywały w sali różne smakołyki dla ptaszków, od słoniny po różnego rodzaju specjalne nasionka. Wykonały wspólnie z wychowawczynią między innymi naszyjnik pełen pyszności, który później zawiesiły obok karmników na placu szkolnym. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i radością uczestniczyły w tej "misji". Po wsypaniu pokarmów do karmników, z oddali obserwowały reakcję ptaszków... Długo czekać nie musiały.
Karmniki po chwili napełniły się naszymi małymi gośćmi. Dzieci codziennie dopytywały o los ptaszków odwiedzających nas oraz czy aby na pewno nie brakuje im jedzenia.
Dlatego też 16.01.2015 r. wybrały się ponownie z wychowawczynią. Zadbały o to, by karmniki znowu napełniły się... i napełniać będą się nadal

   Niedziela 18.01.2015 ||    Dodała: Sabina K.
 101 | Zabawa karnawałowa

 

Dyrektor szkoły informuje, że 22 stycznia 2015, tj. czwartek odbędzie się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły. Organizatorem zabawy jest Rada Dzielnicy Olchowce i dyrektor szkoły.
Zabawa odbędzie się w Domu Strażaka w dwóch turach:
klasy 0 - III od godz. 10.00 do 13.00
klasy IV - VI od godz. 16.00 do 19.00
Uczniowie klas 0 - III w tym dniu mają 2 godz. lekcyjne.

Następnie pod opieką wychowawców udadzą się do Domu Strażaka. Uczniowie klas IV - VI mają zajęcia zgodnie z planem lekcji. Dla dzieci uczęszczających do świetlicy, w tym dniu będzie zapewniona opieka świetlicowa.

   Piątek 16.01.2015 ||    Dodała: Barbara Z.
  WSTECZ HOME

 
 

Sylwetka
Absolwenta SP6

Bezpieczne
wakacje

Szkoła
Odkrywców Talentów

Szkoła
W Ruchu

Certyfikat
PROMOTOR EKOLOGII

Jubileusz 10-lecia

Drodzy Przyjaciele

Biesiada Rodzinna

Nasi
bohaterowie

Nasza Szkoła

Nasza Biblioteka

Polecamy

Przetargi

Sanockie Szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 4
 
 

 
 

 
 

Zapraszam do obejrzenia naszej szkolnej 
witryny internetowej

 

 

 
 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2007