21 | KSIĘGOZBIÓR nowości czytelniczych...

Miło nam poinformować Państwa, iż zasoby naszej BIBLIOTEKI SZKOLNEJ wzbogacone zostały o obszerny księgozbiór nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży, lektury, albumy i wiele innych ciekawych pozycji. Prosimy o zachęcanie dzieci do odwiedzania biblioteki, wypożyczania i czytania książek.

Zapraszamy Rodziców do odwiedzania biblioteki wraz z dziećmi i pomoc w wyborze książeczki oraz czytania bajek dzieciom w domu. Na małych czytelników czekają bajeczki z dużymi literami i pięknie wydane książki z przygodami ulubionych bohaterów. Warto zachęcać także starsze dzieci i młodzież do korzystania z bogatej oferty nowości wydawniczych dla młodzieży, książek znanych autorów oraz ekranizowanych pozycji książkowych.

Czytanie książek wzbogaca zasób słownictwa, wyobraźnię, wspomaga pamięć, uczy życia i wartości. Warto czytać. A chwile spędzone z dzieckiem przy książce mogą okazać się jednymi z piękniejszych, wspólnych chwil.

Zapraszamy serdecznie.

BIBLIOTEKA SZKOLNA otwarta od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 - 15.00, w piątki od 8.00 - 12.30

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej (działająca przy SP nr 6) - czynna we wtorki i czwartki w godz. 12.00 - 18.00

Czwartek  20.09.2018  ||    Dodała:  Renata H.