28 | "ŻYCIÓWKA" Kacpra w skoku w dal...

W dniach 20-21 września br. na boiskach sportowych przy SP4 w Sanoku przeprowadzone zostały Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce.

Naszą szkołę reprezentowali trzej uczniowie: Oliwier Hnat i Stanisław Michniowski z klasy 4a oraz Kacper Hnat z klasy 7.

Młodsi chłopcy rywalizowali w biegu na 1000 m. w swoich biegach zajęli odpowiednio 6 i 7 miejsce. Warto jednak nadmienić, że byli oni najmłodszymi uczestnikami biegu. Mimo tego poradzili sobie świetnie zdobywając doświadczenie, które miejmy nadzieję zaprocentuje w późniejszych latach.

Na drugi dzień do walki o tytuł MISTRZA Powiatu Sanockiego przystępował starszy brat Oliwiera – Kacper. Jego dyscyplina to SKOK W DAL. Skokiem na odległość 5.25 m (NOWY REKORD ŻYCIOWY) nie dał szans starszym kolegom bezapelacyjnie wygrywając zawody. Tym samym uzyskał awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Rzeszowie. Kacprowi należą się ogromne brawa ponieważ on również był najmłodszy w gronie startujących (walczył z chłopakami z 8-ych klas oraz 3 klasy gimnazjum)

!!!  ŻYCZYMY POWODZENIA I TRZYMAMY MOCNO KCIUKI LICZĄC NA KOLEJNY SUKCES
TYM RAZEM W FINALE WOJEWÓDZKIM INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW W LEKKOATLETYCE  !!!

Poniedziałek  24.09.2018  ||    Dodała:  Kamila M.