44 | Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia...

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbywa się każdego roku w ostatni piątek września. Jej celem jest propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki i zachęcanie do przypominania sobie tabliczki mnożenia.

28 września uczniowie z klasy 4a uczcili ten dzień biorąc udział w konkursie o tytuł „Klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia”. Pierwszy etap miał formę pisemnych eliminacji, w których wzięli udział wszyscy uczniowie. Do drugiego etapu zakwalifikowało się dziesięcioro uczniów z maksymalną ilością punktów: Julia Figiel, Kamil Gorczyca, Milena Jagniszczak, Karolina Kowalik, Michał Mleczko, Ania Nowak, Marcel Pach, Milena Sadlik, Julia Wisłocka i Karolina Żyłka.

Rywalizacja była bardzo wyrównana, uczniowie wykazali się dużą sprawnością w mnożeniu i dzieleniu.

Ostatecznie tytuł „Klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia” uzyskała Milena Jagniszczak, a wicemistrzami zostali Milena Sadlik i Michał Mleczko. !!!  Serdeczne gratulacje dla zwycięzców  !!!

Poniedziałek  8.10.2018  ||    Dodała:  Ewa Z.