59 | Dzień Nauczyciela w SP6...

Z okazji Dnia Nauczyciela w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy 8a.

W krótkim programie artystycznym przeplatanym wierszami oraz piosenkami, uczniowie złożyli najserdeczniejsze życzenia za trud i ciężką pracę włożoną w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Nie brakowało chwil wzruszenia oraz uśmiechu na ustach wszystkich uczestników. Brawurowe wykonanie piosenki o ADHD, w wykonaniu Karola Dżugana i Jakuba Józefczyka wywołało owację na stojąco.

Pięknie zaprezentowali się wszyscy uczniowie, każdy z nich stanął na wysokości zadania i zwracając się do nauczycieli kierował ciepłe i serdeczne życzenia wszystkiego co najlepsze.

Podczas występu nie mogło zabraknąć niespodzianki, którą sprawili nasi najmłodsi, czyli wychowankowie Oddziału Przedszkolnego. Wspólnie ze swoimi starszymi kolegami wykonali dwa utworu - jeden dedykowany specjalnie dla p. Barbary Zdybek - dyrektora szkoły oraz drugi odśpiewany dla wszystkich nauczycieli.

Następnie wspólnie z maluchami, starsi uczniowie wręczyli róże wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji oraz obsługi.

Nie mogło w tym dniu zabraknąć głosu pani dyrektor, która dziękując za trud i wkład pracy w codzienną edukację wszystkim pracownikom szkoły - niestety - nagrodziła, ze względu na skromny nagrodowy budżet - tylko kilku z całego grona. Wśród nagrodzonych znalazły się panie: Maria Kurkarewicz, Gertruda Lubieniecka Jakiel, Anna Łakoś, Grażyna Brzeżawska, Barbara Grochowianka i pan Wacław Bojarski. Natomiast z rąk p. Barbary Zdybek - dyrektora szkoły - w imieniu p. Tadeusza Pióro - Burmistrza Miasta Sanoka - pani Renata Handrmander otrzymała zaproszenie na Wojewódzkie Obchody Dnia Nauczyciela podczas których zostanie jej wręczona NAGRODA BURMISTRZA MIASTA SANOKA.

!!!  ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI, ZDROWIA I WIELU RADOŚCI PRZEZ CAŁY ROK  !!!

Środa  17.10.2018  ||    Dodał:  Wacław B.