60 | Szkolny Konkurs Plastyczny "MÓJ ULUBIONY BOHATER" - rozstrzygnięty...

W dniu 12.10.2018 r. rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Plastyczny „MÓJ ULUBIONY BOHATER”, zorganizowany przez Bibliotekę Szkolną.

Wykonane prace charakteryzowała ogromna pomysłowość, estetyka, dobór ciekawych technik i materiałów. Większość prac stanowiły postaci wolnostojące, dzięki usztywnieniu i wzmocnieniu konstrukcji. Ideą konkursu było stworzenie przez czytelników dekoracji biblioteki w postaci prac z ulubionymi bohaterami: bajek, książek i filmów animowanych.

Na uznanie zasługuje postawa uczniów klasy I - wychowawca pani Sabina Kurasik i klasy IVb - wychowawca pani Anna Fedyń, którzy wykonali najwięcej prac.

Uroczyste rozdanie dyplomów i nagród swoją obecnością zaszczyciły: p. dyrektor Barbara Zdybek i p. wicedyrektor Irena Bojarska.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Karolina Targowska (klasa 1) - autorka „Maszy” oraz  Deshawn Kurasik (klasa 5a) - autor postaci „Mikołajka”

II miejsce: Gabriela Kopiec (klasa 1 ), Filip Brejta (klasa 1 ), Martyna Targowska (klasa 4b)

III miejsce: Milena Żytka (klasa 4b), Mateusz Wisłocki (klasa 1), Martyna Wisłocka (klasa 4b),

Wyróżnienia otrzymali: Maja Michniak, Maja Serwa, Sandra Szczepańska, Angelika Kruszyńska, Filip Hostyński, Nikola Spędzia, Anna Kochelak, Izabela Dziewińska, Natalia Kramarz, Wiktoria Kurosz.

Wszystkie prace zostały nagrodzone dyplomami i upominkami, ale największą nagrodą jest satysfakcja z wykonanej postaci bajkowej witającej codziennie czytelników w bibliotece i budującej miły nastrój.

!!!  DZIĘKUJĘ uczniom i rodzicom  za pomoc i zaangażowanie w wykonanie prac konkursowych.
GRATULUJĘ I ZACHĘCAM do udziału w pozostałych konkursach organizowanych przez Bibliotekę Szkolną  !!!

Środa  17.10.2018  ||    Dodała:  Renata H.