66 | Nauczyciel na MEDAL 2018...

Jedna z nauczycielek naszej szkoły pani Pelagia Bąk została zgłoszona przez anonimową osobę do plebiscytu Nowin„Nauczyciel na Medal 2018”.  W dniu 17.10.2018 zakończyło się głosowanie na szczeblu powiatowym, a pani Pelagia uplasowała się na pierwszej pozycji w kategorii NAUCZYCIEL SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJUM (z wyłączeniem edukacji wczesnoszkolnej) i tym samym przechodzi do drugiego etapu plebiscytu.

Głosowanie na szczeblu wojewódzkim odbędzie się od 19 do 24 października na portalu nowiny24.pl. Gratulujemy sukcesu oraz 100 głosów w etapie powiatowym i życzymy sukcesu w etapie wojewódzkim.

Należy też dodać, że nauczycielka naszej szkoły Pani Sabina Kurasik zajęła III miejsce w etapie powiatowym w kategorii NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ.

!!!  Obu Paniom SERDECZNIE GRATULUJEMY  !!!

Piątek  19.10.2018  ||    Dodała:  p. Dyrektor