61 | Jan Paweł II na MURALU frontowej ściany naszej szkoły...

15 października 2018r. w  przeddzień 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża, w naszej szkole, której Jan Paweł II jest patronem, odbyła się uroczystość poświęcenia MURALU. Autorem dzieła jest Arkadiusz Andrejkow.

Spotkanie Społeczności szkolnej na dziedzińcu szkoły miało bardzo uroczysty i podniosły charakter. W uroczystości uczestniczył Burmistrz Miasta Sanoka p. Tadeusz Pióro oraz autor muralu Arkadiusz Andrejkow. Poświęcenia muralu dokonał proboszcz parafii Olchowce ks. Bogdan Blama.

Na zakończenie wspólnie zaśpiewano „BARKĘ”.

Wykonanie muralu nie byłoby możliwe gdyby nie dobra wola ludzi, którym szkoła nie jest obojętna. Dziękuję bardzo p. Wacławowi Bojarskiemu, p. Tadeuszowi Pióro Burmistrzowi Miasta Sanoka, p. Szczepanowi Myćce oraz p. Zenonowi Niedzińskiemu i p. Stanisławowi Sieniawskiemu.

Czwartek  18.10.2018  ||    Dodała:  p. Dyrektor