75 | IV Mistrzostwa Sanoka w Piłce Nożnej...

Dnia 10 października,  na „Orliku” przy  Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku zostały rozegrane IV Mistrzostwa Sanoka w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka Tadeusza Pióra pod patronatem Posła na Sejm RP Piotra Uruskiego.

W turnieju uczestniczyło 7 sanockich podstawówek. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach:

--- grupa I: SP4, SP3, SP9,
--- grupa II: SP2, SP6, SP8, SP1.

Drużyny składały się z 6 zawodników + 3 rezerwowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kacper Dżugan, Patryk Sokołowski, Kacper Brejta, Jakub Pilch, Franciszek Krokis, Dawid Dmitrzak, Alan Wolanin, Oliwier Łańko, Oliwer Cange, Jakub Józefczyk.

Chłopcy walczyli dzielnie, ale niestety nie udało nam się pokonać żadnej z drużyn (nadmieniam, że po raz kolejny byliśmy najmłodszą reprezentacją). Mistrzostwa zakończyliśmy na 7 miejscu.

Za rok wrócimy mocniejsi, bogatsi w doświadczenie i kto wie, może to my będziemy na czele tabeli.

Czwartek  25.10.2018  ||    Dodała:  Kamila M.