90 | Ogólnopolska Akcja "Świetlicowa Wymiana Pocztówkowa"...

W bieżącym roku szkolnym uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe wraz z opiekunką p. Ewą Mołek biorą czynny udział w Ogólnopolskiej Akcji „Świetlicowa Wymiana Pocztówkowa”.

Dzieciaki samodzielnie dekorują kartki pocztowe, układają i zapisują pozdrowienia dla dzieci i nauczycieli ze szkół z całej Polski oraz oczywiście przyklejają znaczki.

Z ogromną ciekawością oglądają kartki pocztowe z pozdrowieniami dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły, które stale do nas napływają. Bez wątpienia jest to nietuzinkowa forma nauki geografii. Dzieci podziwiając widokówki z różnych części Polski mają możliwość poznania innych regionów, miast i ciekawych zakątków naszego kraju.

Akcja „Świetlicowa Wymiana Pocztówkowa” cieszy się sporym zainteresowaniem wśród uczniów, dlatego potrwa przez cały rok szkolny. W czerwcu pochwalimy się ilością otrzymanych pocztówek.

Wtorek  6.11.2018  ||    Dodała:  Ewa M.