99 | Finał QUIZU o Świętym Janie Pawle II...

W  obecności p. dyrektor szkoły Barbary Zdybek, nastąpiło uroczyste losowanie nagród dla uczniów, którzy poprawnie rozwiązali quiz wiedzy o postaci dziele życia Świętego Jana Pawła II.

Konkurs zorganizowany został przez filię Miejskiej Biblioteki Publicznej - w osobie p. Haliny Martowicz, we współpracy ze Szkolną Biblioteką działającą w naszej szkole - w osobie p. Renata Handermander.

Spośród rozwiązanych testów wyłoniono 24 prace poprawnie wykonane, z wpisanym hasłem głównym, stanowiącym rozwiązanie: „Promieniowanie Świętości Jana Pawła Drugiego”. Prawidłowo rozwiązane quizy wzięły udział w losowaniu nagród: książki, gry dydaktyczne, płyty CD z piosenkami, religijne pozycje książkowe z różańcem.

W wyniku losowania wyłoniono 10 uczestników: Milena Jagniszczak, Mikołaj Dżugan i Julia Koziniec z klasy 4a, Filip Nocuń i Gabriela Jagniszczak z klasy 5b, Artur Wiśniowski, Wiktor Piegdoń, Maciej Gibała, Patryk Stącel z klasy 6 i Paulina Janik z klasy 7. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Cieszy fakt dużego zaangażowania się uczniów i włożony trud  w poszukiwanie rozwiązań z różnych źródeł – trudnych niekiedy pytań zawartych w quizie. Niewątpliwie, uczniowie rozwiązując test, pogłębili swoją wiedzę o życiu, sylwetce i dokonaniach wielkiego Rodaka, wspaniałego autorytetu dla dzieci i młodzieży, jakim jest PATRON SZKOŁYŚwięty Jan Paweł II.

Czwartek  7.11.2018  ||    Dodała:  Sabina K.