106 | Szkolny Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej...

W dniu 8.11.2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej „KTO TY JESTEŚ?” dla klas VII i VIII, którego organizatorem była Szkoła Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku.

Radość była ogromna, gdyż Amelia Kopiec (klasa 8) zajęła II miejsce!

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów z naszej szkoły. Było wielu chętnych, dlatego zostały przeprowadzone eliminacje wewnątrzszkolne. Jury  w składzie: p. Katarzyna Tymcio, p. Ania Łakoś i p. Renata Handermander wyłoniło dwie uczennice do reprezentowania naszej szkoły. Były to, właśnie Amelia Kopiec i Paulina Janik z klasy 7. Dziewczyny w porozumieniu z nauczycielką przygotowały następujące utwory: C. K. Norwid - „Moja piosnka II” oraz A. Mickiewicz - „Śmierć Pułkownika”, które zaprezentowały podczas konkursu.

!!!  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZY SUKCESÓW  !!!

Środa  14.11.2018  ||    Dodała:  Katarzyna T.