115 | Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "STROFY O OJCZYŹNIE"...

5 listopada uczestniczyliśmy w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Strofy o Ojczyźnie” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Sanoku. Uczennice reprezentujące naszą szkołę zostały wyłonione w eliminacjach szkolnych: grupa młodsza IV – VI: Milena Jachimowska, Milena Sadlik, Anna Nowak, a grupa starsza VII – VIII: Amelia Kopiec.

Konkurs został przeprowadzony w dwóch grupach wiekowych i dwóch kategoriach: pierwsza to recytacja utworu lirycznego – poezji patriotycznej, druga to własna interpretacja muzyczna wybranego wiersza o ojczyźnie. Uczennice naszej szkoły zaprezentowały swoje wiersze z wielkim zaangażowaniem i własną interpretacją wybranych utworów. Jury konkursu wybrało zwycięzców spośród 28 uczestników.

III miejsce w kategorii klas IV – VI zdobyła Milena Jachimowska z klasy IV b, wyróżnienie w kategorii klas VII – VIII zdobyła Amelia Kopiec z klasy VIII.

Rozdanie dyplomów i nagród odbyło się podczas Wieczornicy Patriotycznej z okazji Święta Niepodległości 13.11. (wtorek) o godzinie 17.00 w SP 1 w Sanoku. Laureaci konkursu przedstawili swoje wiersze jeszcze raz przed publicznością.

!!!  Gratulujemy WYGRANYM  !!!

Poniedziałek  19.11.2018  ||    Dodał:  Krzysztof B.