118 | Seans filmowy i ciekawa wystawa w Sanockim Domu Kultury...

W dniu 20.11. 2018 r.  uczniowie klasy  4b i 5a pod opieką p. Anny Fedyń i p. Eweliny Krawiec, uczestniczyli w projekcji filmu „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”.

Dzieci miały okazję obejrzeć zupełnie nową wersję historii „Dziadka do orzechów” i przeżyć fantastyczną przygodę w magicznym świecie. Z zafascynowaniem śledziły losy tytułowej Klary i były pod wrażeniem całej aranżacji tego familijnego filmu.

Jeszcze długo po projekcji rozbrzmiewały dyskusje o przygodach bohaterów w tajemniczym, czarodziejskim świeci.

Po seansie filmowym dzieci miały okazję obejrzeć część Międzynarodowej Wystawy Malarstwa "NIECH KWITNĄ KWIATY NADZIEI" promującej świadomość onkologiczną, stanowiącą  inicjatywę słowackiej grupy kobiet dotkniętych chorobą nowotworową. Symbolem tego typu akcji malarskich na Słowacji są ŻONKILE będące myślą przewodnią obrazów.

Poniedziałek  26.11.2018  ||    Dodała:   Anna F.