120 | Szkolny Konkurs Fotograficzny "JESIEŃ - PORA KOLOROWA" - został rozstrzygnięty...

Po raz pierwszy uczniowie klas I-III mogli wykazać się swoim talentem w ramach Szkolnego Konkursu Fotograficznego „JESIEŃ - PORA KOLOROWA”.

Celem konkursu było:

- zachęcenie dzieci do poznawania przyrody,
- rozwijanie umiejętności dostrzegania walorów przyrodniczych najbliższego otoczenia,
- upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki już wśród najmłodszych odbiorców.

W konkursie wzięło udział 16-tu uczestników. Wpłynęły bardzo ciekawe, pomysłowe prace, w których dzieci wykazały się niezwykle oryginalną interpretacją tematu i talentem fotograficznym. Można je było podziwiać w utworzonej galerii.

Twórczość uczniów oceniała Komisja Konkursowa w składzie: p. Barbara Zdybek – dyrektor szkoły oraz p. Pelagia Bąk - nauczyciel plastyki.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Julia Nieć z klasy II
II miejsce – Karolina Targowska z klasy I i Milan Jezierski z klasy II
III miejsce – Hubert Kowalik i Magdalena Bochnak  z klasy II
Wyróżnienie: Maria Pniewska, Julia Struś  z klasy I oraz Tomasz Kokoszka  z klasy III.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy podjęli trud nie tylko wykonania wspaniałych zdjęć, ale też wielu wypraw w poszukiwaniu okazów przyrodniczych i „DARÓW JESIENI”, które uwiecznili na swych fotografiach.

Organizatorem konkursu jest p. Anna Blecharczyk - opiekun Szkolnego Koła LOP „EKOLUDKI”.

!!! SERDECZNE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY DO RADY RODZICÓW
za ufundowanie NAGRÓD DLA ZWYCIĘZCÓW KONKURSU !!!

Czwartek  29.11.2018  ||    Dodała:  Anna B.