122 | Szkolny Konkurs Fotograficzny "OSOBLIWOŚCI PRZYRODNICZE SANOKA I OKOLIC"...

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Szkolnego Konkursu Fotograficznego„Osobliwości przyrodnicze Sanoka i okolic”.

Przedmiotem konkursu są zdjęcia przedstawiające krajobraz, obiekt przyrody ożywionej, nieożywionej bądź zjawisko atmosferyczne. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII, jeden uczestnik może przysłać maksymalnie TRZY PRACE.

Fotografie zgłaszane do konkursu mogą być wykonane zarówno w pionie jak i w poziomie, każda musi być opisana (miejsce wykonania zdjęcia i jego tytuł) i dostarczona w wersji elektronicznej lub na e-mail: anna.fedyn@sp6sanok.pl

Prace należy wysłać do 30 kwietnia 2018.

Szczegółowy regulamin konkursu, a także wszelkie dodatkowe informacje są dostępne na gazetce samorządu uczniowskiego, bądź u organizatora konkursu pani Anny Fedyń – opiekuna SK LOP klas 4-8.

Poniedziałek  3.12.2018  ||    Dodała:  Anna F.