132 | FINAŁ Szlachetnej Paczki...

Tradycyjnie już od 18 lat w Polsce na początku grudnia zdarza się weekend cudów - akcja Szlachetna Paczka.

W szkole  zbieraliśmy żywność, artykuły chemiczne oraz rzeczy z listy potrzebującej rodzinyAnonimowy darczyńca przekazał pieniądze i udało się zakupić pralkę, garnki i najbardziej wymarzoną rzecz - LAPTOP dla dziewczynek.  Wszystkie pieniądze zostały zagospodarowane i wydane, a 22 paczki w sobotę, 8 grudnia, zostały zawiezione do magazynu Szlachetnej Paczki.

!!!  DZIĘKUJĘ BARDZO WSZYSTKIM za zaangażowanie i pomoc
w zorganizowaniu Szlachetnej Paczki - warto jest pomagać  !!!

Poniedziałek  10.12.2018  ||    Dodała:  Gertruda L. J.