134 | Weronika, Hania... i Pocahontas...

Uczniowie naszej szkoły wykonali kolejne lalki w projekcie  „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”.

„Wszystkie kolory świata” to projekt UNICEF realizowany w naszej szkole. Jego celem jest zebranie pieniędzy na zakup szczepionek dla dzieci z najbiedniejszych krajów świata. W ramach projektu uczniowie szyją lalki, które będziemy sprzedawać podczas „Zimowego koncertu”, w styczniu 2019 roku.

Dzisiaj nasza szkolna laczkowa rodzina powiększyła się o kolejne postaci:

--- piękną i tajemniczą Weronikę, która pochodzi z Hiszpanii – jej autorką jest Ania Kopiec z klasy 5a,
--- Hanię – pochodzącą z Polski – laleczkę wykonaną przez uczennice klasy VI Natalkę Kramarz i Izę Dziewińską,
--- Indiankę Pocahontas – którą wykonał Daniel Jedynak z klasy 5b.

!!!  Wszystkim uczestnikom naszego projektu uczniom i ich rodzicom
BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za zaangażowanie i wykonanie pięknych prac  !!!
!!!  Macie nie tylko talent ale także i wrażliwe serca. Wasze lalki pomogą dzieciom w najbiedniejszych krajach świat  !!!

Środa  12.12.2018  ||    Dodała:  Irena B.