137 | Święty Mikołaj odwiedził wszystkie grzeczne dzieci w naszej szkole...

6 grudnia, to magiczny dzień. W tym dniu Święty Mikołaj odwiedził wszystkie grzeczne dzieci w naszej szkole.

W uroczystym spotkaniu z Mikołajem uczestniczyli uczniowie Oddziału Przedszkolnego, klas I – III, wychowawcy i opiekunowie. Była też z nami Pani Dyrektor Barbara Zdybek oraz Pani Wicedyrektor Irena Bojarska.

Wszystko przebiegało zgodnie z planem, do momentu, gdy wychowawca klasy III pani Maria Kurkarewicz otrzymała telefon od Mikołaja, który niestety z powodu awarii sani i kontuzji renifera Rudolfa opóźni wizytę w szkole. Jednak za parawanem zostawił dokładną instrukcję postępowania i list do dzieci.

Żeby skrócić czas oczekiwania na Mikołaja, uczniowie klasy III zaprosili do obejrzenia inscenizacji „W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja”. I dobrze się stało, ponieważ pod koniec przedstawienia dzieci usłyszały dzwonki z zaprzęgu Mikołaja i oto zjawił się cały i zdrowy ze swoją świtą.

Został powitany przez dzieci radosnymi okrzykami. Nie było tak łatwo otrzymać upragniony prezent. Każda klasa musiała wykonać zadania i pokazać, że na prezent zasłużyła. Dzieci układały puzzle, śpiewały piosenki, tańczyły i odpowiadały na trudne pytania.

Wreszcie stało się to na co każde dziecko czeka najbardziej – PREZENTY Z RĄK MIKOŁAJA.

!!!  Serdecznie dziękujemy Mikołajowi i jego pomocnikom, że odwiedzili nas w szkole.
Zapraszamy w przyszłym roku  !!!

Wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe ze spotkania z Mikołajem.

Uczniowie klasy 3 w ramach prezentu od Mikołaja poszły do Sali Zabaw "Sokolik".

Czwartek  13.12.2018  ||    Dodały:  Marylka K., Kamila M. i Irena B.