154 | Przygody Rodziny PIENIĄŻKÓW...

Dnia 13 grudnia z inicjatywy opiekuna Szkolnego Koła SKO pani Marii Kurkarewicz odbyło się spotkanie pracowników Oddziału Banku PKO BP w Sanoku z dziećmi klasy pierwszej.

Panie  Agnieszka Pałecka i Julita Latusek przeprowadziły zajęcia, w których uczniowie zdobywali nową wiedzę na temat bankowości. Rozmawiano na temat „Co to jest oszczędzanie i na czym ono polega?” Uczniowie także dowiedzieli się o pracy instytucji jaką jest bank i poszerzyli swoją wiedzę na temat oszczędzania.

Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały słodkie niespodzianki i książeczki z przygodami Rodziny PIENIĄŻKÓW. Natomiast Pani Dyrektor Barbara Zdybek została uhonorowana „BRĄZOWĄ ODZNAKĄ” za promocję idei oszczędzania wśród uczniów.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom Banku za bardzo ciekawe spotkanie.

Czwartek  27.12.2018  ||    Dodała:   Maryla K.