161 | Radosne kolędowanie w klasie 3a...

21 grudnia- w ostatnim dniu nauki przed świętami już od rana w naszej szkole panował magiczny, przedświąteczny nastrój, do którego przyczyniły się m.in. JASEŁKA przygotowane przez uczniów starszych klas.

W tej to wyjątkowej atmosferze, przy przygotowanym z pomocą rodziców stole (serdeczne podziękowanie dla pani Anny Kielman i pani Małgorzaty Włodyka - Guniauczniowie klasy III przypomnieli tradycje i obrzędy bożonarodzeniowe oraz z radością śpiewali znane i lubiane kolędy. Przed wspólnym śpiewaniem kolęd składano sobie życzenia i dzielono się opłatkiem.

Następnie wszyscy zgromadzili się przy stole, na którym znalazły się świąteczne przysmaki oraz drobne upominki. Dzieci szkołę pożegnały w radosnym i świątecznym nastroju.

Czwartek  3.01.2019  ||    Dodała:  Marylka K.