164 | XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tuż, tuż...

Zabawa Karnawałowa "Po Drugiej Stronie Sanu" - gramy dla WOŚP już 12 stycznia 2019 o godzinie 11 i potrwa ona do godziny 14.

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku, Rada Dzielnicy Olchowce oraz Sponsorzy zapraszają na imprezę dla dzieci z wieloma atrakcjami, która odbędzie sie na Sali Gimnastycznej w szkole.

Cel jest szczytny, gdyż gramy dla dzieci z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przewidziana wyśmienita zabawa, którą poprowadzi animatorka z "URWISA".

Oczywiście nie zabraknie fontanny czekoladowej oraz pizzy. Przewidziane są również inne atrakcje np. tematyczne zdjęcia w "FOTOBUDKACH" oraz konkurs na najładniejszy kostium.

Bilety w cenie 5,00 zł. od dziecka będą sprzedawane przy wejściu, a dochód zasili konto WOŚP.

!!!  W tym roku gramy dla dzieci. Pomaganie jest dziecinnie proste przyjdźcie i pobawcie sie z nami  !!!

Czwartek  3.01.2019  ||    Dodała:  Gertruda L. J.