175 | Podsumowanie osiągnięć sportowych w roku 2018...

W Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka, w obecności p. Tomasza Matuszewskiego - Burmistrza miasta Sanoka, p. Ireny Penar - Naczelnika Wydziału Oświaty i Kultury oraz dyrektorów i nauczycieli wychowania fizycznego sanockich szkół podstawowych oraz Radnych Rady Miasta: p. Macieja Drwięgi i Ryszarda Karaczkowskiego, odbyło się uroczyste podsumowanie Sportowego Roku 2018.

Gratulujemy p. Kamili Mika, p. Maciejowi Blujowi i p. Maciejowi Kaczmarskiemu oraz wszystkim sportowcom z naszej szkoły, którzy godnie reprentowali nas na zawodach miejskich, rejonowych i wojewódzkich przynosząc chlubę naszej szkoły.

W uroczystości brali udział reprezentanci szkoły, p. Barbara Zdybek - dyrektor szkoły i p. Maciej Kaczmarski

Niedziela  13.01.2019  ||    Dodała:  p. Dyrektor