185 | Rodzina UNICEF-u w komplecie...

„Wszystkie kolory świata” to globalny projekt UNICEF, który rozpoczął się właśnie w polskich szkołach. Do akcji zaproszeni są uczniowie, których zadaniem jest przygotowanie charytatywnych laleczek.

Naszą szmacianą rodzinkę powiększyły kolejne lalki:

--- Gabrysia, wykonana przy wsparciu Mamy przez Wojtusia Glinianowicza z klasy 1a,
--- Jurek, o bardzo dobrym serduszku, który lubi pomagać dzieciom, zwłaszcza chorym, wykonany przez ucznia Deshawn’a Kurasika z klasy 5a,
---
Weronika,
wykonana przez Karolinkę Wyżycką z klasy 3a,
---
Antosia, Bambina, Reiko, Łucja i Marry, które zostały wykonane przez uczniów klasy 8a, a prezentują je Daria Kędra, Kacper Brejta, Joanna Buczek, Maja Tomkiewicz, Amelia Kopiec, Katarzyna Bil, Dawid Dmitrzak, Patrycja Szyniec, Anna Malczak, Jakub Pilch, Natalia Władyka, Anna Wołoszczak, Alan Wolanin, Patrycja Czaban.

Laleczki będzie można wylicytować na naszym "Zimowym koncercie”, który odbędzie się już 30 stycznia 2019, o godz. 17:00 na sali gimnastycznej naszej szkoły. Cena wywoławcza to 10 zł., czyli koszt JEDNEJ SZCZEPIONKI.

!!!  SERDECZNIE ZAPRASZAMY  !!!

Sobota  26.01.2019  ||    Dodały:  Irena B. i Sabina K.