187 | 16 LAUREATÓW Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego...

W listopadzie odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus”. Wzięło w nim udział 48 uczniów z klas III - VIII. Uczestnicy rozwiązywali testy dostosowane do wieku, które zawierały zadania zamknięte o zróżnicowanym stopniu trudności. Wiele z nich to zadania nietypowe wymagające niestandardowych rozwiązań.

Na wyniki konkursu trzeba było cierpliwie czekać do stycznia.

Z wielką radością informujemy, że w gronie LAUREATÓW znalazło się 16 uczestników. Największy sukces odnieśli dwaj uczniowie Filip Czech z klasy 3a i Michał Glinianowicz z klasy 6a, którzy  z wynikiem 96/100 pkt. uzyskali tytuł LAUREATA I STOPNIA.

Pozostali laureaci to:

--- z klasy 3a – Bartosz Pudelski i Kamil Maślany,
--- z klasy 4a – Karolina Kowalik, Michał Mleczko i Mikołaj Dżugan,
--- z klasy 5a – Gabriela Pastuszak, Aleksandra Gburyk, Zuzanna Baran i Szymon Jachimowski,
--- z klasy 6a – Bartosz Bryndza, Aleksandra Solecka, Tomasz Gefrerer, Maciej Gibała i Patryk Stącel.

!!!  Wszystkim LAUREATOM serdecznie gratulujemy  !!!

Zapraszamy do udziału w planowanych na II semestr konkursach matematycznych i życzymy kolejnych sukcesów.

Poniedziałek  28.01.2019  ||    Dodała:  Ewa Z.