KRONIKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. JANA PAWŁA II W SANOKU


194 | Spotkanie autorskie w Bibliotece Pedagogicznej w Sanoku...

STRONA GŁÓWNA

W dniu 29 stycznia b. r. uczennice z klasy 6 uczestniczyły w niezwykłym spotkaniu autorskim, które odbyło się w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej w Krośnie – filia w Sanoku.

Autorką wierszy jest młoda poetka - Anna Hydzik - podopieczna Sanockiego Stowarzyszenia "ŚWIETLIK", wspomagającego osoby niepełnosprawne.

Podczas spotkania dziewczynki zaprezentowały własną interpretację wybranych wcześniej wierszy. Po prezentacji, między zebranymi gośćmi i autorką wywiązała się ciekawa i miła rozmowa, a uczestnicy mieli możliwość zadania poetce pytań. 

Panie pracujące w bibliotece, podczas spotkania, zarekomendowały  zebranym bogaty i różnorodny księgozbiór (zawierający również lektury szkolne) oraz zakres działania i ofertę Biblioteki Pedagogicznej.

W spotkaniu uczestniczyły uczennice działające w Szkolnym Klubie Przyjaciół Książki, założonym przy Bibliotece Szkolnej i aktywne czytelniczki: Anna Kochelak,  Wiktoria Kurosz,  Zuzanna Stasicka i Oliwia Krokis.

Dziękujemy Pracownikom Biblioteki Pedagogicznej za zaproszenie na spotkanie autorskie, a młodej poetce życzymy  wielu inspiracji do dalszej twórczości i jeszcze wielu tak miłych spotkań autorskich.

 

    Czwartek  31.01.2019  ||    Dodała:  Renata H.