199 | Zaśpiewali od SERCA dla Babć i Dziadków...

W Kościele Parafialnym w Olchowacach odbył się koncert, w którym dzieci pragnęły podziękować wszystkim Babciom i Dziadziom za codzienną pomoc, miłość i trud.

Wykonawcami koncertu byli młodsi i starsi uczestnicy Szkolnego Zespołu Wokalnego „MARAKASY”.

Koncert rozpoczął się Mszą Świętą, którą dzieci ozdabiały kolędami. Po Mszy odbył się koncert, w czasie którego uczestnicy kolędami i pastorałkami –śpiewanymi solowo, w duetach, triach oraz zespołowo - z radością i zaangażowaniem wyśpiewali podziękowanie dla Babć i Dziadziów. Jak zwykle, licznie zgromadzona publiczność: członkowie rodzin dzieci, nauczyciele ze szkoły wraz z p. Barbarą Zdybek - dyrektor szkoły i p. Ireną Bojarską - wicedyrektor, nagradzała brawami wszystkich wykonawców.

!!!  Dziękuję ks. Michałowi Bobie za pomoc i wsparcie organizacyjne
oraz uczniowi klasy 8 Karolowi Dżuganowi za nagłośnienie koncertu  !!!

Niedziela  3.02.2019  ||    Dodała:  Renata H.