210 | FERIE W MIEŚCIE - "Walentynki w teatrze"...

"Walentynki w teatrze" już za nami - impreza odbyła się w ramach FERII W MIEŚCIE.

W dniu 12.02 2019 uczniowie z SP 6 Sanok postanowiła przenieść się na deski sceny Biblioteki Miejskiej, aby posmakować pracy w teatrze.

To młodzi ludzie dostając scenariusze mieli za zadanie zorganizować walentynkową sztukę. Zauważyli, że nie wszystkie teksty nadają się do szybkiej nauki. Reżyser, choreograf, scenograf, inspicjent i aktor oraz sztab innych ludzi ciężko pracujących, jest potrzebny, aby wystawić sztukę. Przychodząc do teatru widzimy efekt końcowy, ale ważne jest, aby młodym ludziom pokazać teatr od drugiej strony.

Uczniowie mieli wielką frajdę, pracę wykonali świetnie, chociaż stwierdzili, iż to ciężkie zadanie przygotować dwa scenariusze „Koncert Walentynowy” oraz „Miłość ma wielki sens”.

Praca została uwieńczona wspólnymi rozmowami, zabawami oraz pizzą. Uczniowie byli bardzo zadowoleni.

Środa  13.02.2019  ||    Dodała:  Gertruda L. J.