KRONIKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. JANA PAWŁA II W SANOKU

209 | Miejskie Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt...

STRONA GŁÓWNA

Dnia 07.02.2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 9 w Sanoku zostały rozegrane MIEJSKIE ZAWODY w PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT.

W turnieju wzięło udział 6 szkół podstawowych: SP 1 Sanok, SP 2 Sanok, SP 4 Sanok, SP 6 Sanok, SP 8 Sanok i SP9 Sanok – gospodarz rozgrywek.

Po losowaniu ustalono kolejność spotkań, które rozegrano z podziałem na grupy. „Szóstka” trafiła na SP 8 i SP9. O ile mecz z „dziewiątką” ewidentnie nam nie wyszedł (dziewczyny przegrały w 2 setach do 12 i 11), o tyle z SP 8 wygrana nam się należała! Pierwszy set zdecydowanie nie po naszej myśli – przegrywamy do 17. Drugi natomiast wygrywamy gładko do 12 i o wyjście z grupy walczymy w 3, decydującym secie. Prowadząc 14 – 11 i mając 2 piłki meczowe nie potrafimy skończyć akcji na swoją korzyść co bezlitośnie wykorzystują przeciwniczki. Przegrywamy seta do 14 i cały mecz 1-2 co powoduje, że nie wchodzimy do dalszej fazy rozgrywek kończąc turniej na 6 miejscu.

Skład naszej drużyny: 1. Katarzyna Bil, 2. Patrycja Czaban, 3. Amelia Kopiec, 4. Martyna Kostycz, 5. Anna Malczak, 6. Izabela Szafran, 7. Patrycja Szyniec, 8. Maja Tomkiewicz, 9. Natalia Władyka, 10. Anna Wołoszczak