KRONIKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. JANA PAWŁA II W SANOKU


213 | Dyplomy SUPER Babci i SUPER Dziadka z okazji ich święta...

STRONA GŁÓWNA

Dnia 8 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość, a mianowicie Dzień Babci i Dziadzia. Tak wiele im zawdzięczamy, dlatego uczciliśmy ten dzień w szczególny sposób!

Wychowawczynie klasy 1 – p. Sabina Kurasik, klasy 2 – p. Anna Blecharczyk, klasy 3 – p. Maria Kurkarewicz, przygotowały pełen magii i niesamowitej atmosfery spektakl na podstawie klasycznej, znanej wszystkim i lubianej baśni J. Ch. Andersena - ,,Królowa Śniegu”. Mimo, że nie odbiega od znanej powszechnie osi fabuły, to jednak zaskoczyła nowymi pomysłami i interpretacjami ról.

Dzieci stanęły na wysokości zadania i poprzez występ wyraziły swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Uczniom udało się wzruszyć, zabawić i zmusić do refleksji...

Po części artystycznej wszystkie dzieci odśpiewały dla swoich Babć i Dziadków głośne 100 lat.

Po występie KOCHANI DZIADKOWIE zostali zaproszeni na skromny poczęstunek do klas, w postaci pysznych ciast, ciepłej kawy i herbaty. Natomiast ich wnuki wręczyły im dyplomy Superdziadka i Superbabci.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a uścisków i całusów również nie zabrakło. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy długich lat życia w zdrowiu, szczęściu i radości.

!!!  Dziękujemy rodzicom poszczególnych klas za przygotowanie gościny w klasach  !!!

 

    Poniedziałek  18.02.2019  ||    Dodała:  Sabina K.