232 | Nietypowa lekcja Języka Angielskiego...

15 marca 2019 uczniowie klasy 5a uczestniczyli w nietypowej lekcji języka angielskiego na temat Irlandii organizowanych przez organizację Nauka Bez Granic w Rzeszowie.

Warsztaty w języku angielskim prowadził Richie Mullaney, charyzmatyczny irlandzki nauczyciel.

Podczas spotkania uczniowie poznali historię Irlandii, usłyszeli wiele nieznanych i ciekawych informacji o tym kraju. Niezapomnianych emocji dostarczyły również zajęcia taneczne, podczas których uczniowie spróbowali swoich sił w irlandzkich tańcach ludowych.

Ta niezwykła lekcja języka angielskiego zapewne na długo pozostanie w naszej pamięci.

Po warsztatach cała klasa udała się do parku trampolin, gdzie  wszyscy skakali na trampolinach, huśtali się na sznurach, rywalizowali ze sobą na pomoście. Ochronę przed upadkiem i stłuczeniami zapewniały dmuchane materace i baseny wypełnione gąbkami, do których uczniowie skakali z ogromną przyjemnością. Podczas  dwugodzinnego pobytu w parku uczniowie wspaniale się bawili, a dobry humor i radość z zabawy towarzyszyły grupie w czasie trwania całej wycieczki.

Środa  20.03.2019  ||    Dodała:  Ewelina K.