233 | Przegląd Teatrów Anglojęzycznych "MAGIA TEATRU"...

1 marca Szkolne Koło z J. Angielskiego „Friends around the World udało się do sanockiego Klubu Górnik na Przegląd Teatrzyków Szkolnych w Języku Angielskim „MAGIA TEATRU” z przedstawieniem „The Cracow Dragon”.  W przeglądzie udział wzięło kilka szkół z Sanoka oraz okolic prezentując rożne przedstawienia.  Nasze bardzo barwne i muzyczne przedstawienie z efektami specjalnymi cieszyło się dużym zainteresowaniem, a  po występie artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz dyplomami.

Celem przeglądów było zaprezentowanie się na scenie, pokazanie możliwości językowych oraz teatralny uczniów, więc nie zostały przyznane żadne miejsca.   Wszyscy uczestnicy zostali zwycięzcami jednakże wiele osób było pod wrażeniem naszego występu gratulując aktorom.  Warto w uczniach rozbudzać ich pasje i pokazywać talenty oraz pracę i zaangażowanie, jakie wkładają w swój rozwój.

Do przeglądów uczniów przygotowywała p. Gertruda Lubieniecka – Jakiel.  Słowa podziękowania za pomoc przy oprawie muzycznej i wyjściu na przeglądy należą się p. Renacie Handermander oraz panu Łukaszowi Iwańczyk - tatusiowi Laury z klasy 6, który zaoferował pomoc w przewiezieniu dekoracji oraz kostiumów do Klubu Górnik w Sanoku.

Czwartek 21.03.2019  ||    Dodała:  Gertruda L. J.