241 | Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy "MŁODY PRZYRODNIK"...

Dnia 19.03.2019 uczniowie klasy VI brali udział w VIII edycji Międzypowiatowego Konkursu Przyrodniczego "MŁODY PRZYRODNIK".

Podczas konkursu nasza szkoła reprezentowana była przez trzyosobową drużynę w składzie: Aleksandra Solecka, Michał Glinianowicz oraz Wiktor Piegdoń pod opieką p. Anny Fedyń.

Celem głównym konkursu było rozwijanie zainteresowań tematyką przyrodniczą, a także wspieranie uczniów zdolnych w ich działaniach.

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Sanoku, gdzie uczniowie musieli zmierzyć się z różnego typu zadaniami z zakresu geografii, biologii i matematyki.

W tym roku nie udało się naszej szkole zająć miejsca na podium, ale nasi uczniowie zaprezentowali wyrównany, wysoki poziom.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się tego samego dnia, gdzie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, a laureaci nagrody książkowe.

!!!  Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom bardzo dużej wiedzy przyrodniczej  !!!

Poniedziałek  25.03.2019  ||    Dodała:  Anna F.