244 | Oddaj stary TELEFON w ramach Międzynarodowej Akcji "DZIEŃ ZIEMI"...

W nawiązaniu do Międzynarodowej Akcji „Dzień Ziemi 2019”,  zapraszamy  do aktywnego uczestnictwa w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu, tym razem pod hasłem:

!!!  ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY --- POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE  !!!

Konkurs polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Mamy nadzieję i wierzymy, że ta wspólna ogólnopolska akcja do której przyłącza się nieustannie tak wiele placówek oświatowych, przyczyni się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych w polskich szkołach, dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza!!!

Akcja zbiórki telefonów potrwa od 1.04 do 17.05. 2019 roku.

Wszelkie dodatkowe informacje są dostępne u koordynatora zbiórki telefonów w naszej szkole  p. Anna Fedyń – opiekuna  SK LOP klas IV-VIII.

Czwartek 28.03.2019  ||    Dodała:  Anna F.