267 | Konkurs Ortograficzno - Informatyczny "WIRUALNE POTYCZKI ORTOGRAFICZNE"...

26 marca 2019 r. w Gimnazjum w Besku miało miejsce uroczyste podsumowanie Konkursu Ortograficzno – Informatycznego pt. „WIRTUALNE POTYCZKI ORTOGRAFICZNE”.

Nasz uczeń – MACIEJ BOCHNAK - z klasy 7a otrzymał WYRÓŻNIENIE.

W wyrównanej rywalizacji brali udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie za pomocą programu komputerowego PowerPoint (z pakietu biurowego Microsoft Office), indywidualnie lub w dwuosobowych zespołach, prezentacji zawierającej od 5 do 10 ciekawych i oryginalnych zadań lub ćwiczeń ortograficznych, które mogłyby zachęcać innych do pogłębiania swojej wiedzy na temat polskiej ortografii.

!!!  SERDECZNIE GRATULUJEMY  !!!

Wtorek  23.04.2019  ||    Dodała:  Katarzyna T.