269 | Zbiórka Charytatywna "WIELKANOC 2019" przyniosła 1.201,00 zł...

Przez cały okres postu w naszej szkole prowadzona była akcja sprzedaży „PRECLI”, które w każdą środę były specjalnie dowożone do naszej szkoły z Piekarni JADCZYSZYN. Uczniowie, od samego rana, na przerwach, w cenie 3,00 zł., mogli kupić pysznego precla, a dochód z akcji wyniósł 686,00 zł.

!!!  Piekarni JADCZYSZYN bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu akcji  !!!

W sumie w tym roku nasza JAŁMUŻNA WIELKANOCNA wyniosła 1.201,00 zł. i taką sumę przekażemy Fundacji „AKOGO” Ewy Blaszczyk, aby wspomóc budowę szpitala dla osób w śpiączce.

Dziękujemy bardzo za chęci współpracy i wytrwałe kupowanie precli oraz odwiedzenia naszego kiermaszu. Każda złotówka to ogromna pomoc dla potrzebujących. Akcje w szkole przeprowadziła p. Gertruda Lubieniecka - Jakiel.

Wtorek  23.04.2019  ||    Dodała:  Gertruda L. J.