275 | Obchody Dnia Ziemi w klasach I - III...

DO ZIEMI:
Żyć bez powietrza nie sposób.
Bez wody to jakiś żart.
Bądź dla nas darem losu,
Ten dar górę złota jest wart.

W ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi odbył się dla uczniów klas I-III Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji”.

W I etapie konkursu poszczególne klasy reprezentowane były przez następujących uczniów:

--- klasa I: Maja Serwa, Gabriela Kopiec, Kornelia Kopiec
--- klasa II: Lena Jachimowska, Hanna Mleczko, Milan Jezierski
--- klasa III: Karolina Wyżycka, Anastazja Hirniak, Kamil Maślany

Popisy wykonawców oceniała Komisja Konkursowa w składzie: Pani Barbara Zdybek - dyrektor szkoły, Pani Małgorzata Poziomkowska – nauczyciel Oddziału Przedszkolnego oraz Pani Renata Handermander – nauczyciel bibliotekarz.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Milan Jezierski – I miejsce
Gabriela Kopiec - II miejsce
Lena Jachimowska –III miejsce

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a finałowa trójka nagrody książkowe o tematyce przyrodniczej.

Organizatorem konkursu jest p. Anna Blecharczyk, opiekun Szkolnego Koła LOP „EKOLUDKI”.

!!!  ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W ELIMINACJACH MIĘDZYSZKOLNYCH,
KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ już 26. 04. W NASZEJ SZKOLE  !!!

Piątek  26.04.2019  ||    Dodała:  Anna B.