290 |  Program profilaktyczny "Nie Zmarnuj Swojego Życia"...

13 maja 2019r. w naszej szkole gościliśmy 2 fantastycznych ludzi – Łukasza Bęsia (pseudonim BĘSIU) oraz Yonatana Blanka (pseudonim DY Yonas), którzy razem tworzą zespół „RYMCERZE”. Prowadzą oni program profilaktyczny „Nie Zmarnuj Swojego Życia” skierowany do młodzieży.

Podczas spotkania przekazują profilaktykę w przesłaniu, we własnych historiach walki z nałogami oraz swojej twórczości muzycznej. Edukacja poprzez HIP-HOP.

Podczas spotkania ostrzegali naszych uczniów przed próbowaniem używek. Zachęcali ich do bycia sobą, do odkrywania swoich talentów i rozwijania swoich pasji. Zarówno Bęsiu, jak i DJ Yonas dzielili się świadectwami swojego życia. Nie zabrakło również prezentacji utworów z repertuaru muzyków.

Świadectwo Bęsia poruszyło wiele serc i przede wszystkim dało sporo do myślenia uczniom. "RYMCERZE" są dowodem na to, że każdy kto upadnie, dzięki pomocy wiary i nadziei, jest w stanie ponownie się podnieść.

Czwartek  16.05.2019  ||    Dodała:  Ewelina K.