293 |  Akcja Charytatywna klasy 5a dla pani Natalii...

W zeszłym tygodniu uczniowie klasy 5a samodzielnie zorganizowali Akcję Charytatywną w naszej szkole, której celem było zebranie środków pieniężnych na leczenie Pani Natalii Grad.

Pani Natalia ma 33 lata, jest mamą dwóch córek – sześcioletniej Emilki i trzyletniej Madzi. Od listopada 2016 roku zmaga się z nieoperacyjnym nowotworem – chłoniakiem śródpiersia. Regularne leczenie nivolumabem przedłużyło jej życie z dziećmi, a dziewczynkom obecność kochanej mamy przerywaną jedynie krótkimi wyjazdami do szpitala. Jednak koszt miesięcznego leczenia wynosi około 20.000,00 zł.

Niestety obecna sytuacja materialna rodziny nie pozwala na sfinansowanie drogiego leczenia, a środków zgromadzonych na subkoncie Fundacji już nie ma. Potrzebna kwota to 80–100 tys. złotych, dlatego fundacja ponownie zwraca się z prośbą o wsparcie Natalii w jej walce o życie.

"Bardzo poruszyła nas historia tej Pani, dlatego wpadłam na pomysł, że nasze mamy upieką ciasta,
a później będziemy je sprzedawać uczniom w naszej szkole,
a otrzymane pieniądze wpłacimy na konto fundacji ”CZAS NADZIEI”, która pomaga Pani Natalii”
– mówi Ola – inicjatorka akcji.

W sumie zebraliśmy 900,00 zł. z czego jesteśmy bardzo dumni.

Mamy nadzieję, że Pani Natalia powróci do zdrowia i dzięki ludziom dobrej woli znajdą się pieniądze na jej leczenie.

Niedziela  19.05.2019  ||    Dodała:  Ewelina K.