KRONIKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. JANA PAWŁA II W SANOKU


298 |  PODSUMOWANIE konkursów matematycznych...

STRONA GŁÓWNA

Od 25 lutego do 5 kwietnia trwał I etap Międzyszkolnego Konkursu „OMNIBUS MATEMATYCZNY” polegający na systematycznym rozwiązywaniu zestawów zadań umieszczanych na stronie internetowej konkursu.

Zestawy konkursowe zawierały zadania o podwyższonym stopniu trudności, niestandardowe, wymagające logicznego myślenia, szukania nietypowych i pomysłowych rozwiązań.

W konkursie wzięło udział 19 uczniów z klas II – VII. Do finału zakwalifikowało się  siedmioro z nich: Jakub Solecki i Julia Nieć z klasy II, Karolina Żyłka z klasy IVa, Ola Solecka i Julia Nowak z klasy VI oraz Paulina Janik i Martyna Łapiszczak z klasy VII. Wśród LAUREATÓW KONKURSU znalazł się jeden z naszych finalistów, uczeń klasy drugiej Jakub Solecki, który  weźmie udział w uroczystości wręczenia nagród w Urzędzie Miejskim w Ustrzykach Dolnych.

21 marca odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”, w którym wzięło udział 43 uczniów z klas III – VII.  Najlepsze wyniki w szkole na odpowiednich poziomach wiekowych uzyskali: Filip Czech z klasy III, Michał Mleczko z kl. IV a, Gabrysia Pastuszak z kl. V a, Tomek Gefrerer z kl. VI i Paulina Janik z kl. VII.

 !!!  SERDECZNIE GRATULUJEMY  !!!

 

     Czwartek  23.05.2019  ||    Dodał:  Ewa Z.