306 |  Warsztaty Kulinarne z okazji "DNIA DZIECKA" dla Oddziału Przedszkolnego...

Z okazji "Dnia Dziecka" Pani Natalia i Krzysztof Wisłoccy - rodzice naszego kolegi Jasia zorganizowali dla dzieci z Oddziału Przedszkolnego niespodziankę, zapraszając je na warsztaty kulinarne. Było to wykonanie i pieczenie PIZZY.

Dzieci miały możliwość poznania poszczególnych etapów wyrobu tego ich przysmaku. Same wałkowały ciasto, formowały pizzę, dodawały różne dodatki według swojego gustu i upodobań smakowych.

Pan Krzysztof wypiekał w specjalnym piecu przy udziale dzieci, te ich "kulinarne dzieła".

Radości przy tej pracy było co nie miara, a efekt końcowy niezwykle smakowity. Dzieci częstowały się wzajemnie, nie zapominając również o Rodzicach, którzy im towarzyszyli.

!!!  Wychowawczyni oraz dzieci serdecznie dziękują Pani Natalii i Krzysztofowi Wisłockim
oraz Pani Ewie Zych, która towarzyszyła dzieciom podczas pracy  !!!

Poniedziałek  3.06.2019  ||    Dodała:  Małgorzata P.