330 |  Szkolny Zespół Wokalny "MARAKSY" podczas koncertu charytatywnego w SKANSENIE...

W dniu 16 czerwca 2019 r. Szkolny Zespół Wokalny „MARAKASY" wystąpił podczas Koncertu Charytatywnego zorganizowanego przez  Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta  Gorazdowskiego.  Koncert odbył się na Skansenie w Sanoku, a jego celem było zbieranie funduszy na powstanie Domu Samotnej Matki w Sanoku.

Marakasy  zaprezentowały się w repertuarze piosenek religijnych, w wykonaniach zespołowych, solowych i duetach.

Cieszymy się, iż skromnym udziałem mogliśmy przyłączyć się do akcji. Dla występujących dzieci koncert charytatywny, to swoista szkoła życia i nauka poświęcania wolnego czasu w służbie czynienia dobra.

Środa  19.06.2019  ||    Dodała:  Renata H.