2 | Rok szkolny 2018/2019 - no to zaczynamy...

Otwarcie roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęliśmy od uczestnictwa we Mszy Świętej, w Kościele Parafii Olchowce, a następnie odbyło się uroczyste powitanie w murach szkoły, Uczniów, Rodziców oraz Grona Pedagogicznego naszej placówki.

Pani Barbara Zdybek - Dyrektor szkoły, zwracając się do zebranych, życzyła wszystkim osiągnięcia sukcesu na miarę swoich możliwości oraz zachęcała do wytężonej pracy już od samego początku. Szczególnie ciepło powitała w murach szkoły dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Swoje słowa skierowała również do Rodziców zapewniając, że nauczyciele będą wspierać ich w procesie wychowywania dzieci, by wspólne działania przyniosły oczekiwane efekty.

Obecność sztandaru, odśpiewanie hymnu państwowego oraz galowe stroje całej społeczności szkolnej nadały podniosły charakter tej uroczystości.

Minutą ciszy upamiętniliśmy 80 Rocznicę Wybuchu II Wojny Światowej.

Kolejnie odbyło się spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych, by przekazać ważne informacje organizacyjne dotyczące nowego roku szkolnego.

Wtorek  3.09.2019  ||    Dodali  Sabina K. i Wacław B.